Recepční/Asistentka

Působnost: Brno
Nástup: možný od 1.12.2019

  • Baví vás komunikace s lidmi?
  • Pečlivost a zodpovědnost jsou Vaše dominantní vlastnosti?
  • Chtěli byste realizovat své nápady a pomoci zlepšovat naše procesy?
  • Těšila by Vás kromě rutinní práce i spolupráce s marketingem a finančním oddělením?
  • Přejete si být uznávaným členem týmu, a nejen položkou ve firemní hierarchii?

Přidejte se k nám a buďte členem týmu stabilní české společnosti specializované na oblast „security“ VAD / B2B, působící především na trhu v ČR a SR. Zastupujeme „leadery“ -  světové značky v oboru bezpečnosti informačních a síťových technologií (IT/ICT) např. McAfee, Sophos, Barracuda, Rapid7, Logrhythm, LastLine, Kingston a další.

Popis pozice

  • Administrativní činnosti:
    • Vedení recepce – reprezentace a příjem návštěv, zajištění operativy atd.
    • Správa telefonních hovorů (přepojování, vzkazy) a emailové komunikace
    • Pošta a logistika – přejímka, evidence zboží, zajištění celního řízení a dopravy
    • Organizace školení - jednací místnosti, občerstvení, tisk materiálů, prezenční listiny aj.
    • Práce s interními kancelářskými systémy (CRM)
  • Podpora finančního oddělení:
    • Kopírování dokladů
    • Výpomoc s fakturací
  • Podpora marketingu:
    • Administrativní a organizační pomoc při pořádání akcí
    • Jazyková korektura PR a online marketingový aktivit
    • Dílčí úpravy webových stránek, příprava pozvánek a materiálů pro mailing
    • Komunikace s dodavateli propagačních materiálů

Požadujeme

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Iniciativní přístup, ochotu učit se
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelskou znalost PC (MS Office a Internet)
  • Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

Nabízíme

  • Týmovou spolupráci a přátelskou atmosféru
  • Výkonnostní odměny, bezplatné kurzy angličtiny, stravenky, sick days atd.
  • Příležitost osobního rozvoje a růstu
  • Prostor pro iniciativní a tvořivou práci
  • Pravidelné „teambuildingové“ akce
  • Práci ve stabilní společnosti (rodinného typu)
  • Další zaměstnanecké výhody a benefity pro stálé zaměstnance

Pokud Vás inzerát zaujal a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a zašlete nám Váš životopis a motivační dopis s odpovědí na otázky:

  • Proč máte o nabízenou práci zájem?
  • Čím byste byl/a přínosem pro naši společnost?

Pokud Vás inzerát zaujal a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a zašlete nám Váš životopis s fotografií.

Kontakt

Monika Hortová, hr@comguard.cz

ThreatGuard 2.0 - vylepšený virtuální analytik šetří Váš čas a peníze!

Každá hrozba je srozumitelně popsána a opatřena doporučením na úrovni změny konfigurací nebo postupů.