McAfee Active Response

Jedná se o ideální nástroj pro Security Operations Center ve středních velkých organizacích. McAfee Active Response umožňuje jednoduchou automatizovanou interakci se stávajícími řešeními pro správu a zabezpečení koncových stanic. Poskytuje soubor nástrojů pro eliminaci bezpečnostních hrozeb (ukončení procesu, odstranění souboru nebo klíče z registru apod.)

Formulář pro více informací

 

Klíčové vlastnosti McAfee Active Response:

  • Reakce na události – Provádění akcí pomocí předdefinovaných či přizpůsobitelných příkazů (ukončení procesu, odstranění souboru apod.).
  • Centralizovaný management ePO – Jediná konzole pro kompletní správu zabezpečení.
  • Integrated Security Architecture – Pomocí DXL nabízí real-time komunikace s ostatními bezpečnostními zařízeními McAfee.
  • Triggery a perzistentní kolektory – Průběžné sledování kritických událostí nebo změn pomocí jedné sady příkazů. Automatická reakce na události.
  • Kolektory – Pomáhají najít a vizualizovat data ze systému (soubory, síťový provoz, registry) – možnost definovat vlastní kolektory

 

Novinky comguard

banner

VIRTUÁLNÍ BEZPEČNOSTNÍ ANALYTIK

Mírou rizikovosti ohodnotí relevatní hrozby, připraví nápravná opatření, urychlí akceschopnost a umožňuje filtrování dle aktiv.

Více informací o produktu

ThreatGuard 2.0 - vylepšený virtuální analytik šetří Váš čas a peníze!

Každá hrozba je srozumitelně popsána a opatřena doporučením na úrovni změny konfigurací nebo postupů.