McAfee Web Gateway

McAfee Web Gateway kompletně zajišťuje zabezpečení webové komunikace, kromě stěžejního web filteringu a AntiMalware poskytuje také funkcionality jako např. Streaming Proxy, Aplikační kontrolu, DLP pravidla, Global Threat Intelligence, inspekci HTTPS aj. Jedná se o ucelené portfolio preventivních i reaktivních nástrojů v několika vrstvách proti veškerým formám nebezpečného a nechtěného obsahu webového provozu generovaného uživateli.

Formulář pro více informací

 

Klíčové vlastnosti McAfee Web Gateway:

  • Rychlá návratnost investice - okamžitý růst produktivity zaměstnanců díky omezení nepracovního využití internetu, méně bezpečnostních incidentů v síti, úspora nákladů za internetovou konektivitu.
  • Příjemné admin prostředí a reporty - volitelné nastavení politik uživatelů s přehlednými reporty (reportovací nástroj Web Reporter Basic v ceně řešení, možnost volby Web Reporter Premium)
  • Dokonalá ochrana informačních aktiv - ucelené portfolio preventivních i reaktivních nástrojů v několika vrstvách proti veškerým formám nebezpečného a nechtěného obsahu webového provozu generovaného uživateli.

 

Novinky comguard

Nový ThreatGuard 3.0

ThreatGuard 3.0 již v provozu! Vyzkoušejte si jeho možnosti i vy!