CZEN
> Novinky
Úvod > Novinky > Recenze a články
 

Jak řídíte bezpečnost informací?

Recenze a články

říjen 2018

Společnost McAfee vstupuje na trh s MDM technologiemi

Nové portfolio produktů MVISION společnosti McAfee přináší produkty chránící endpointy, ale právě také mobilních zařízení. Jednou z nejzajímavějších je podpora managmentu pro Microsoft Defender, takže ve výsledku lze kombinovat zabezpečení Microsoft a McAfee s jednotnou správou.


srpen 2018

Pozor, je to phishing!

Ať už jste ostřílený IT manager nebo řadový zaměstnanec nepolíbený úskalími IT security, jistě se setkáváte při práci na počítači s tzv. phishingem. O co jde?

Tomáš Mačica, COMGUARD

 

McAfee Endpoint Security obdržel nejlepší hodnocení v testu Business Real-World Protection

Produkt McAfee Endpoint Security 10.5 společnosti McAfee obdržel ocenění v testu Business Real-World Protection Test organizace AV-Comparatives v kategorii Real-World Protection.Viktor Soldán, COMGUARD

 

listopad 2016 

Zamykáte svůj domov? Tak proč nešifrujete firemní data?

ictsecurity.cz - Existuje mnoho způsobů, jak uchovávat a přenášet data, přičemž USB flash disky jsou díky svým vlastnostem jedním z nejpopulárnějších. Zatímco se rozměry těchto zařízení stále zmenšují, jejich kapacita roste, tudíž je na nich možné uchovávat velké množství dat, která mohou být pro organizaci velmi citlivá. Z toho plyne značné riziko při ztrátě nebo krádeži dat. Rostislav Krutiš, COMGUARD 
    
listopad 2016

Ransomware - nekonečný boj?

Sborník konference DCD ICT & Security - TIME -1: Hackeři zbrojí! Skupina hackerů, nespokojená s množstvím infikovaných počítačů, dává hlavy dohromady a hledá jinou cestu k infikování než přes přílohy v emailu. Na černých trzích je zrovna velkým hitem model „Exploit kit as a service“, který garantuje počet infikovaných stanic za pevnou cenu. Robert Šefr a Jakub Mazal, COMGUARD
  
červen 2016

Kulatý stůl, Channel World: Budou už jen distribuce s přidanou hodnotou?

červen 2015

Univerzální řešení na perimetru sítě

ictsecurity.cz - S tím, jak se počítačové hrozby stávají více a více různorodé, roste i potřeba konsolidace ochrany proti nim. Důvodem je nejen nutnost udržení efektivní komplexní správy zabezpečení, ale také účelné vynakládání finančních a lidských zdrojů. Jaroslav Mareček
duben 2015

Spojení nekompromisního výkonu a bezpečnosti

Reseller Magazine OnLine – Je čím dál obtížnější skloubit bezpečnostní požadavky vyplývající z aktuálních sofistikovaných hrozeb na straně jedné, požadavky obchodu na straně druhé a omezené personální i finanční zdroje na straně třetí. McAfee Next Generation Firewall (NGFW) je vysoce výkonné univerzální řešení, které se vyznačuje především širokou modularitou. Jaroslav Mareček

    
březen 2015

Zdroje vs. nový malware

CFO world - IDG - Ještě nikdy nebyly tolik rozevřeny pomyslné nůžky mezi tím, jaké škody dokážou působit nové typy útoků (malware) na stanicích i serverech, a tím, jaké mají dnes organizace finanční i personální zdroje. Robert Šefr

 
únor 2015

Co nás čeká v oblasti bezpečnosti v roce 2015?

IT Systems - Velkým tématem v roce 2015 zůstane soukromí, ať již ve vztahu vlády k občanům, zaměstnavatelů k zaměstnancům nebo zveřejňování osobních informací a fotografií a ve vztahu k následkům nejrůznějších bezpečnostních průniků. Robert Šefr

    
únor 2015

Rok 2015 ve znamení bezpečnosti pro SMB

Reseller Magazine: Rozhovor COMGUARD a Barracuda Networks, Štěpán Fejk
  
prosinec 2014

Nová koncepce ochrany koncových bodů

IT Systems: Společnost McAfee (nově Intel Security) přichází se zcela novým firemním řešením pro ochranu koncových bodů, Endpoint Security 10. Robert Šefr, COMGUARD s.r.o.
   
prosinec 2014

Najdi, zastav a oprav aneb revoluce v boji proti malwaru

ictsecurity.cz: V nedávné době bylo představeno unikátní bezpečnostní řešení na českém a slovenském trhu, které nalezne, zastaví a opraví pokročilý malware analytickým přístupem, tedy detekcí složenou z postupných analýz potenciálně škodlivého kódu.Představíme v krátkosti testování účinnosti nové malwarové analýzy. Robert Šefr, COMGUARD s.r.o.
  
listopad 2014

Historie, současnost a budoucnost DoS útoků

IT Systems: Podobně jako v případě vývoje malwaru i DoS útoky byly z počátku nástrojem nadšenců, většinou bez touhy po přímém finančním zisku. DoS jako služba začal být nabízen v roce 2004 a během několika let se stal velmi oblíbeným využitím existujících botnetů. Robert Šefr, COMGUARD s.r.o.
   
září 2014

Antivirus je mrtev! Ať žije antivirus!

IT Systems: Různé proklamace o tom, že antivirové programy jsou již zastaralé, v boji proti malwaru neúčinné, se objevují stále častěji.Robert Šefr, COMGUARD s.r.o.
   
únor 2014  

Zvyšte zabezpečení Vašich firemních systémů!

Společnosti stále častěji řeší otázku nedostatečné bezpečnosti statických neměnných hesel, která jsou využívána pro přístup k firemním zdrojům. Velmi často máme totiž tato hesla někde uložena nebo zapsána a vzniká tak velké riziko jejich zcizení. Petr Konečný, COMGUARD s.r.o.
   
prosinec 2013           

Jak se účinně poprat s nástrahami v zabezpečení PC, notebooků, mobilů či tabletů

IT Systems: Různorodost zařízení a technologií, které je nutné pokrýt bezpečnostním řešením, se obecně stává velkým tématem. Společnosti velmi často kromě tradičních PC a notebooků využívají také například Exchange Server, Microsoft SharePoint nebo různá datová úložiště, jež není schopný tradiční antivirový produkt zabezpečit. Petr Konečný, COMGUARD s.r.o.  
  
listopad 2013  

Používej Své Vlastní Zařízení (BYOD) – oddělené zóny pro firemní a osobní data

Co dříve bývalo ve světě firemního zabezpečení poměrně uzavřeným prostorem – s možností nasadit účinnou kontrolu na kritických vstupních bodech fyzického a online přístupu – je nyní explodující, stále se zvětšující úkol. Jaroslav Bartoň, ředitel pro prodej IAM řešení pro střední a východní Evropu ve společnosti HID Global   
    
listopad 2013   

Cloud a mobilita mění pohled na bezpečnost

V případě modelu SecaaS lze dosáhnout významných úspor, a to z několika pohledů. Prvním z nich je cena samotného řešení, která je typicky o 20-30% nižší.... ,ICT Revue, Petr Velecký, komentáře Kamil Kosour, COMGUARD s.r.o., úvod do problematiky 
    
říjen 2013

Testování Brocade: Firemná Wi-Fi na úrovni: S WLAN controllerom

Jednoduché Wi-Fi routery pre väčšiu firmu nestačia. Kontrolu nad bezdrôtovou sieťou získate so špeciálnym zariadením. Pozrite si test controllera s odľahčenými AP www.zive.sk, Juraj Ducký
    
srpen 2013

Hardwarově šifrované USB kompatibilní se všemi systémy

Ochrana dat, obzvláště ve firemním prostředí, je zejména v posledních letech často skloňovaným tématem. A to platí dvojnásob, pokud jsou citlivá data navíc uložena na snadno přenosném zařízení, jako je USB disk. Petr Konečný, COMGUARD
  
květen 2013

Jak se úspěšně poprat s nástrahami internetu

S NetGenie se Vám  do rukou dostane komplexní řešení bezpečnosti na úrovni perimetru, které do nedávna bylo výsadou pouze firemní sféry, nyní je však dostupné i pro běžné uživatele, a to za cenu nepřesahující rámec obvyklého softwarového zabezpečení. Kamil Kosour, COMGUARD a.s.    
    
březen 2013

Zajídá se Vám spam?

…pod slovem SPAM by si lidé před půl stoletím spíše představili něco k snědku. S rozvojem informačních technologií však získalo nový význam. Petr Konečný, COMGUARD a.s.
  
únor 2013

Nedělejte kompromisy v IT bezpečnosti

„Dobří“ nebo „zlí“ se sami sobě vzájemně stávají zdroji informací. Nabízí se tedy otázka: „Jak účinně ochránit naši společnost proti rostoucím hrozbám vnějšího on-line světa a zároveň zachovat či dokonce zefektivnit využívání možností a výhod webového a mailového provozu?“ Kamil Kosour, COMGUARD a.s.
   
únor 2013

Moderní mobilní zařízení v podnikových sítích

ictsecurity.cz: Jsou dnešní bezpečnostní technologie na nástup tabletů, chytrých telefonů či trendu BYOD (Bring Your Own Device) dostatečně připravené? Petr Konečný, COMGUARD a.s.
   
leden 2013

Hacktivismus: Hackerské útoky jako forma aktivismu

Hackerské útoky jsou poslední dobou čím dál častější a stále více lidí získává díky internetu přístup ke zdrojům a informacím, které jim to usnadňují. Stát se „hackerem“ dnes není problém i pro člověka, který se v této problematice vůbec nevyzná. Toto zpřístupnění širší veřejnosti má ovšem i další důsledky a tou jsou měnící se důvody útoků. Ondřej Panáček, COMGUARD a.s.
 
leden 2013

Zabezpečení jako služba

Veřejnost cloudovým technologiím stále nevěří. Ze všech stran, obzvláště z odborných kruhů, ovšem slyšíme, že takto bude vypadat budoucnost IT technologií. Svět „cloudů“ se stává běžnou součástí profesionálních služeb a my se budeme muset přizpůsobit.
Ondřej Panáček, COMGUARD a.s.
  
prosinec 2012

Jste si jisti, že využíváte svoji IT infrastrukturu naplno?

Se stále větší dostupností vysokorychlostního internetu a s rychlostí rozvoje IT technologií si i ty nejmenší firmy mohou dovolit pořídit technologicky vyspělá zařízení. Velice často se ale stává, že nejslabším článkem celého řetězu je jediné zařízení, přes které prochází veškerý provoz. Ondřej Panáček, COMGUARD a.s.
  
prosinec 2012

Chraňte to, co je pro Vás nejcennější!

Computer World: Existuje mnoho způsobů nebo důvodů, jak se mohou vaše data dostat do rukou konkurence nebo být nenávratně ztracena....únik dat pak způsobí citelné firemní ztráty a může vést i k jejímu zániku. Jak se však efektivně bránit, aby se nic podobného nemohlo stát? Petr Konečný a Robert Šefr, COMGUARD a.s.
 
prosinec 2012

Se SIEM budete o hrozbách vědět včas

CIO Business World: Auditor, bezpečnostní manažer, management společnosti, všichni tito lidé chtějí mít přehled o tom, co se děje v bezpečnostním zázemí IT infrastruktury. Každý z nich má jiný úhel pohledu na to, co znamená mít přehled, ale tento zájem je spojuje, stejně jako zkratka SIEM. Martin Votava a Robert Šefr, COMGUARD a.s.
 
listopad 2012

Přál byste si svoji bezpečnost medium, rare nebo well done?

Security World 4 2012: Velice silnou zbraní všech appliancí WatchGuard jsou možnosti jejich nastavení. Nemáte dedikovaného IT pracovníka? WatchGuard vám přináší zabezpečení na stříbrném podnose, jako steak v restauraci.Ondřej Panáček, COMGUARD a.s.
   
listopad 2012

Jak pokračuje propojování technologií Intel a McAfee? 2. díl

V roce 2011 společnost Intel, jako již mnohokrát předtím, výrazně zasáhla do vývoje osobních počítačů stanovením standardu pro nový typ přenosných počítačů. Ondřej Panáček, COMGUARD, a.s.
  
říjen 2012

Také nemáte rádi hesla?

Iritují mne. Ve svém předchozím zaměstnání jsem jich musel používat přes čtyřicet, s tím, že doba jejich obnovy byla od jednoho do šesti měsíců. Dokážete si představit, jaké to je? ......Ondřej Panáček, COMGUARD a.s.
  
říjen 2012

Jak pokračuje propojování technologií Intel a McAfee? 1. díl

McAfee DeepSAFE je soubor technologií vyvinutý spoluprací společností Intel a McAfee, vytvořený pro zvýšení bezpečnosti a pro zjednodušení a zkvalitnění detekce hrozeb pro Váš počítač. Ondřej Panáček, COMGUARD a.s.
  
září 2012

Umí ochránit antivirové produkty naše firemní informace či rodinné databáze?

NSS Labs zveřejnila srpnové testování antivirových produktů. Kamil Kosour, COMGUARD, a.s.
         
srpen 2012

Stinná stránka mobility práce a uživatelů

Mobilní uživatelé firemní interní sítě...Kamil Kosour a Ondřej Panáček, COMGUARD a.s.
    
červenec 2012

Ztráta přenosného počítače jistě nepotěší, nemusí však být vždy katastrofou

Zvýšená mobilita přináší s sebou jistá rizika…Ondřej Panáček a Robert Šefr, COMGUARD, a.s.
  
červen 2012

Největší hrozba pro firemní sítě? Hactivisté!

Security World: Za většinu ukradených osobních údajů v průběhu roku 2011 byli hackivisté, Carolyn Duffy Marsanová
  
červen 2012

Pohled do nitra ataků APT

Security World: Čelíme podlé hrozbě, která je horší než jejií zhoubné jméno: APT (Advanced Persistent Threat, pokročilý trvalý útok), Michael Fitzgerald
    
červen 2012

Je Vaše bezpečnost jako Váš výběr kávy?

www.professionalsecurity.co.uk
 
červen 2012

Doufáte nebo jste si jisti?

Víte KDO a CO dělá ve Vaší síti? Ondřej Panáček a Kamil Kosour, COMGUARD, a.s. 
  
květen 2012

Webové aplikace jako nástroje útoků

Computer World: Softwarový „špion“ se usadil ve firemní síti, Ondřej Panáček, COMGUARD a.s.
     
květen 2012

SIEM – sledování bezpečnosti v chaosu událostí

Security World: Každá  komponenta  IS  je schopna generovat záznam o svém stavu, Karel Šimeček, Petr Jankovský, Axenta
     
duben 2012

Zabezpečení si nejdříve vyzkoušejte

Computer World: Český příběh - Nevíte si rady s tím, jaký typ zabezpečovacích řešení je pro vaše potřeby vhodný?, Pavel Louda
 
březen 2012

Sedm komunikačních chyb manažerů bezpečnosti

Security World 1/2012: Dochází ke ztrátě vašeho poselství o hodnotě zabezpečení? Neděláte jednu z následujících sedmi obvyklých chyb?, Joan Goodchildová
   
březen 2012

SpyEe: Zvěvé oko vám ošálí zrak a vybílí účet

Security World 1/2012: Zcizení identity, úniky osobních dat, průmyslová špionáž a  sabotáž - Jak se bránit?, Robert Šefr, IT Security Consultant, COMGUARD
  
březen 2012

Recenze McAfee Enterprise Firewall S1104

Computer World 5/2012:  Zařízení pro zabezpečení sítí středních firem
   
únor 2012

Rok 2011 hodnotíme pozitivně

Rozhovor s Janem Dymáčkem pro Reseller Magazine
 
leden 2012

SpyEye-zvědavé oko vám ošálí zrak a vybílí účet

Komentář společnosti COMGUARD
  
prosinec 2011

Krizové nasazení IP sondy při šíření malwaru v síti

Security World 4/2011: Na úrovni firmení sítě se na selský rozum spoléhat nedá.
    
říjen 2011

Jon Parkes z McAfee: Temná krysa byla jen špičkou ledovce

Businessworld, autor redakce, 4.10. 2011: při příležitosti otevření kompetenčního centra společnosti Comguard rozhovor s Jonem Parkesem z McAfee.
 
říjen 2011

Rozhovor: Kompetenční centrum Comguardu a McAfee má firmám otevřít oči

ChannelWorld, Jan Mazal, 4.10. 2011: s Janem Dymáčkem ze společnosti Comguard, Pavlem Hankem a Jonem Parkesem z McAfee o příležitostech, které otevírá nové kompetenční centrum.
 
září 2011

Krádeže duševního vlastnictví zasáhly celý svět

Security World 3/2011, Aleš Pikora, divize DataGuard ve společnosti PCS: Profesionální gang kybernetických zločinců a útok Shady RAT
 
září 2011

Nástroje pro správu zranitelností - co dělat a co nikoliv

Security World 3/2011, Neil Roiter: Vyhněte se běžným chybám správy zabezpečení a získejte ze svých nástrojů maximum
 
září 2011

Víte, kde jsou díry ve vašem zabezpečení?

Security World 3/2011, Joel Snyder: Test - Qualys a McAfee ukazují cestu v testu automatizovaných nástrojů pro skenování a reportování zranitelností.
 
srpen 2011

Právní aspekty cloud computingu

IT Systems, Josef Donát, Rowan Legal: na co si dát pozor při podepisování smluv o poskytování cloudových služeb
  
srpen 2011

McAfee odhaluje největší sérii cyber útoků posledních pěti let

Komentář společnosti COMGUARD
 
červenec 2011

Systémy DLP se stávají nezbytností pro ochranu duševního vlastnictví

IT Systems: ucelené zajištění bezpečnosti IT
 
červen 2011

Počítačoví zločinci přestávají mít zájem o soukromá data

IT Systems, Special SMB: chraňme duševní vlastnicví firem
 
květen 2011

McAfee Application Control jako kritická bezpečnostní aplikace v systémech Siemens

Komentář společnosti COMGUARD
 
duben 2011

ICT technologie jako nástroj pomáhající vytvářet zisk

ICT Security: bezpečnost pro SMB
  
duben 2011

Night Dragon, Operation Aurora a další útoky aneb Mladý a perspektivní tým s úkolem odcizit vaše data

Komentář společnosti COMGUARD
 
březen 2011

Zpráva o hrozbách Q4 2010

Komentář společnosti COMGUARD
 
únor 2011

Webová gateway s flexibilními možnostmi konfigurace

IT Security Special: recenze nové verze 7 McAfee Web Gateway
 
leden 2011

95% účinnost McAfee® Network IPS

Komentář společnosti COMGUARD

 

leden 2011

Jak může vhodně vybrané bezpečnostní řešení ulehčit práci bezpečnostním technikům

ICT Security: ochrana perimetru sítě IDS/IPS, firewally a jiné prvky ochrany sítě

 

prosinec 2010

Nejžhavější technologie 2011

Computer World: Bezpečná komunikace bez finančních ztrát, šifrování PGP a novinky do nového roku

 

září 2010

Řízení přístupu, autentizace a identity management

ICT Security: Jaké jsou možnosti řízení identity a přístupu uživatelů ve Vaší společnosti?

 

září 2010

IDS, IPS, monitoring

ICT Security: IDS/IPS jako jedna ze součástí bezpečné sítě

 

září 2010

TESTY UTM zařízení

Computer World: efektivní způsob obrany před napadním sítě nebo ztráty firemních dat od Cyberoam

 

září 2010

Nový firewall od McAfee

Security World: zjednodušení správy celého řešení s ohledem na obchodní zájmy firem.

 

září 2010

Centrální správa bezpečnostních produktů

Professional Computing: kvalitní centrální správa musí sledovat celý životní cyklus klientské aplikace.

 

září 2010

Bezpečnostní paradoxy

Business World: nárůst počítačové kriminality na jedné straně a odkládání investic na bezpečnost IT na straně druhé

 

červenec 2010

McAfee Enterprise Firewall

Connect: nový firewall podle "business" potřeb

 

červenec 2010

Šifrujte a chraňte podniková data - 1. strana, 2. strana

Business World: důležité je umět si poradit při ztrátě klíčenky nebo při zapomenutí hesla

 

červen 2010

DLP: Chraňte si svá citlivá data - 1. strana, 2. strana

Security World: trend informační a komunikační bezpečnosti opouští pasivní pohled na práci s daty

 

květen 2010

Zabezpečení malých a středních společností

SMB Speciál IT Systems: zvyšování úrovně bezpečnosti ruku v ruce se snižováním nákladů

 

květen 2010

Jak na rizika v datových centrech

Connect: McAfee Integrity monitor, Application Control, Change Control a Vulnerability Scanner

 

květen 2010

Braňte se účinně proti aktuálním hrozbám zvenčí

rozhovor ICT Security: škodlivé kódy a URL filtering

 

květen 2010

Na ISMS je třeba nahlížet jako na dlouhodobou investici, která se musí vyplatit

rozhovor ICT Security: ISO normy a audity

 

květen 2010

Virtualizace klade nové nároky na bezpečnost

rozhovor Computer World: požadavky na bezpečnost v souvislosti s aktálními změnami v IT infrastruktuře

 

duben 2010

Bezpečnost vs. omezené finanční i lidské zdroje

rozhovor ICT Security: bezpečnost pro SMB

 

březen 2010

Prevence narušení v roce 2010

článek Connect: Systémy IDS/IPS Platform
  
březen 2010

COMGUARD - Vymezte zdroje přístupné vzdáleně!

rozhovor ICT Security: vzdálený přístup - rizika podnikové mobility
  
březen 2010

Při budování e-Governmentu nezapomínejme na oblast bezpečnosti IT

článek Computer World: jak vybírat bezpečnostní řešení pro informační systémy veřejné správy, na co nezapomenout a co by tato řešení měla obsahovat
  
březen 2010

Aplikační ochrany na firewallu v roce 2010

článek CIO - Business World: využití aplikačních proxy bran na firewallech

 

únor 2010

Systémy detekce a prevence narušení

článek IT Systems, Speciál IT Security: IDS/IPS řešení přizpůsobené na kratší životní cyklus hrozeb
  
únor 2010

Jak účinně řešit DLP na firemní úrovni

rozhovor ICT Security: Data Loss/Leak Prevention
 
únor 2010

Cloud Computing vs. důvěryhodnost

 rozhovor ICT Security: Cloud Computing a virtualizace - bezpečnost a backup
 

říjen 2009

Řízení bezpečnosti sítě pomocí identit uživatelů

článek Connect!: Cyberoam - komplexní UTM s nastavením politik založených na identitách pro střední a malé společnosti

 

červenec 2009

Vyperte si web

recenze Connect!: McAfee Web Gateway (Webwasher) - centrální filtr pro HTTP s podporou SSL je komplexním řešením pro kontrolu a řízení komunikace po vybraných internetových protokolech

  

červenec 2009

Jak virtualizovat bezpečně

článek Connect!: firewallové ochrany pro VMware prostředí s využitím McAfee Enterpirse Firewallu (Sidewinder)

 

červen 2009

Klíčové služby DNS, DHCP, IPAM na rozcestí

článek Lupa: profesionálně na DNS servery, DHCP servery a management IP adres využitím řešení Infoblox

 

květen 2009

Nové směry v odhalování Malware

článek SecurityWorld: jak cílené útoky přes prostředí WEB 2.0 mohou zasáhnout firemní infrastrukturu

 

květen 2009

Cyberoam CR100ia

srovnávací bezpečnostní test SMB firewallů

 

květen 2009

Bezpečnost IT je problém, je imunitní systém řešení?

článek portálu AbcLinuxu: ochrany před komplexními hrozbami pomocí komplexních imunitních systémů

 
květen 2009

McAfee Enterprise Firewall Sidewinder

srovnávací bezpečnostní test ComputerWorld

 

duben 2009

Cibule nebo IT? Jak šetřit v IT s novým imunitním systémem

článek Connect!: Endpoint a gateway ochrany v nejširším dostupném portfoliu
 
duben 2009

Síla specializovaných webových firewallů (WAF)

interview ITC Security: Nejlepší ochrany před útoky na webové servery a doporučení Senior Security konzultanta společnosti COMGUARD

 

leden 2009

McAfee IPS (IntruShield) certifikován NSS na 10Gbps propustnost

tisková zpráva McAfee a výsledek testů laboratoří NSS
 
listopad 2008

Nové hrozby Malwaru!

článek IT Systems: Komplexní ochrany od hrozeb Web 2.0 založené na řešení McAfee Web Gateway (Webwasher)

 
září 2008

Modrá je dobrá – Cyberoam UTM firewall pro malé a střední organizace opravdu zaujal

recenze Connect!: Revoluční řízení provozu založené na identitách
 
září 2008

SPAM - Mor 21. století

Článek SecurityWorld: účinný lék pro boj se SPAMem + celkové ochrany email provozu na bráně - řešením je McAfee Email Gateway (IronMail)  

 
srpen 2008

Malware 2008 - data, čísla, přehledy

tisková zpráva Anti-Malware Research Labs
 
červenec 2008

Mail Gateway IronMail 6.7

podrobný test IronMail od Current Analysis
 
červen 2008

Úskalí spojená s outsourcingem bezpečnosti IT

článek Outsourcing IT: Co je lepší? Outsourcovat nebo si bezpečnost spravovat ve firmě?
 
březen 2008

McAfee Firewall Enterprise (Sidewinder) pod drobnohledem

Recenze DMS: podrobná recenze doposud neprolomeného firewallu McAfee Enterprise Firewall (Sidewinder) včetně testů propustnosti

 
červen 2007

McAfee Enterprise Firewall 3x rychlejší než CheckPoint!

Nezávislý test laboratoří Trusted Strategies včetně testu IPS performance
 
Linkedin Twitter Facebook YouTube