CZEN
> Webináře
Úvod > Webináře > Archiv webinářů > Virtualizace sítí Brocade 26.10.16

COMGUARD webex Brocade:

 

Téma: Virtualizace sítí od skutečných profesionálů

 

Středa 26. října 2016 v 10:00 CEST

  

 

Vážení partneři,

společnost COMGUARD a.s., Vás srdečně zve na exkluzivní technický webinář  “Virtualizace sítí od skutečných profesionálů“.


Anotace: Webinář se bude věnovat tomu, co nám nabízí Brocade na poli softwarově definovaných sítí. V první části si představíme produkt vRouter, nejčastěji nasazovaný virtuální router na světě, který dosahuje jedinečné datové propustnosti a podporuje velké množství platforem (VMware, XEN, KVM, x86...). Zaměříme se na efektivní využití jeho funkcionalit i ve Vaší síti.

V druhé části se podíváme na virtuální ADC, tzv. Brocade vADC (virtual Application Delivery Controller), který se Vám postará o load balancing síťového provozu. Kombinuje v sobě funkce virtuálního WAF, virtuálního Traffic Managera a virtuálního Service Directora. Oproti tradičním ADC poskytující především možnost škálovatelnosti, Brocade vADC software poskytuje dále vysoký výkon, vysokou dostupnost a zrychlení aplikací, včetně těch založených na virtuálním prostředí a cloudu. Uvedeme si komponenty a možnosti, které nám pomohou se správou provozu a také s řešením bezpečnosti.

   
Záznam najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=p1oIVoVzwGs

Agenda

10:00 - Zahájení

10:05 - Brocade vRouter

10:20 - Brocade vADC

10:30 - Q&A

10:35 - Konec

 

Webex detaily:
Středa, 26. října 2016
10:00 CET
35 min

 

Přednášející:
Bc. Jan Burian
Technický konzultant
COMGUARD a.s.

 

 
Linkedin Twitter Facebook YouTube