GYTPOL oznamuje spolupráci s COMGUARD

GYTPOL oznamuje v navázání nového partnerství se společností COMGUARD.

Přidáno: 30.07.2020, 16:05

GYTPOL OZNAMUJE SPOLUPRÁCI S COMGUARD

Endpoint Configuration Security v srdci Evropy – GYTPOL oznamuje v navázání nového partnerství se společností COMGUARD, která zajistí rozšíření distribuční sítě v Čechách a na Slovensku.

Brno, Česká republika, Čtvrtek 3. srpna, 2020 – Gytpol dnes oznámil navázání spolupráce se společností COMGUARD v Čechách a na Slovensku působícím value-added distributorem zaměřeným na oblast kybernetické bezpečnosti. Tato spolupráce je pro Gytpol důležitým milníkem při rozšiřování své působnosti v Evropě.

Gytpol Validator je leaderem a průkopníkem v oblasti Endpoint Configuration Security (ECS) řešení pro IT Security & Compliance. Řešení umožňuje organizacím výrazně povýšit úroveň zabezpečení a významně redukovat provozní komplikace. Na koncových bodech detekuje a napravuje zranitelnosti způsobené nekorektní konfigurací. Tyto zranitelnosti ač jsou přehlíženy konvenčními nástroji pro zabezpečení koncových bodů a detekci zranitelností, jsou však běžně zneužívány hackery.

Nově Gytpol k řešení nabízí modul Remote Workforce Analysis, který poskytuje klíčové informace o konfiguracích koncových bodů mimo podnikovou síť, čímž snižuje rizika spojená s prací z domova.

“Dopady rozsáhlých a úspěšných kybernetických útoků posledního roku opět potvrdily, že zabezpečení podnikové infrastruktury je třeba kontinuálně rozvíjet. Z tohoto důvodu nepřetržitě usilujeme o rozšiřování portfolia nástrojů dodávaných našim partnerům technologiemi leaderů a průkopníků v jednotlivých odvětvích kybernetické bezpečnosti. Validator a jeho dosud nevídaný přístup k posílení úrovně vašeho zabezpečení je v těchto dobách jednoznačně správným krokem kupředu“, řekl Lukáš Babčický, Vendor Manager společnosti COMGUARD.

 “Narušení zabezpečení zneužitím konfiguračních zranitelností je jedním z primárních vektorů útoku, na které by se měli společnosti zaměřit. Naše spolupráce s COMGUARD, jejich odborné znalosti a zkušenosti v oblasti kybernetického zabezpečení umožní organizacím v Čechách a na Slovensku zlepšit jejich bezpečnostní postavení. Validator Vám poskytne vizibilitu nutnou k významnému snížení bezpečnostních rizik. “, dodal Matthew Album, Vice President Gytpol.

O GYTPOL

Gytpol byl založen v roce 2018 a je soukromou společností, která pomáhá podnikům a organizacím zajistit bezpečnost a soulad s předpisy prostřednictvím ověřování politik, detekcí konfiguračních zranitelností a prosazováním best practices.

LinkedIn: gytpol

Twitter: @gytpol

O COMGUARD

COMGUARD v průběhu 15 let svého působení na pozici value-added distributora zaměřeného na ICT bezpečnost pomohl stovkám organizací ve střední a východní Evropě udržet stabilní náskok před kybernetickými hrozbami poskytováním komplexních řešení v kombinaci se širokým spektrem odborného poradenství a služeb.

Web výrobce: www.gytpol.com

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní partnery nebo sales@comguard.cz.