Charakteristika firmy COMGUARD a.s.

 

COMGUARD a.s. se jako B2B společnost v roli Value Added Distributora zabývá ochranou Vašich dat a komunikace, zabezpečením a správou mobilních zařízení, bezpečností sítí, cloudovými službami, analyzováním událostí z logů atd. Zkrátka jsme Vaše podpora všeho, co se dotýká IT bezpečnosti a síťového řešení.

Jsme profesionály na trhu s vysokými odbornými znalostmi. Nabízíme vždy to nejlepší řešení a neocenitelné postřehy díky našim praktickým zkušenostem, které naši partneři a jejich koncoví zákazníci na trhu potřebují.

Čím se odlišujeme od jiných B2B distributorů?
Specializujeme se na Value Added Distribuci od založení naší firmy a disponujeme kompletním servisem pod jednou střechou poskytující IT bezpečnost a síťová řešení, zejména na trzích v České republice a na Slovensku.

Naši specialisté ve společnosti COMGUARD jsou vždy o krok dopředu. Nejdříve zanalyzují stav v rámci stávajících technologií (mobily, sociální sítě, používané aplikace, internet věcí, web, BYOD, informační systémy, aktiva, hrozby a desítky dalších dat).
Následně domýšlejí problémy, které teprve mohou přijít s nastupujícími technologiemi a jejich rozšířením.

Klíčoví odborníci společnosti působí v zájmovém sdružení ISACA (Information System Audit and Control Association), disponují certifikacemi manager ISMS a auditor ISMS, prověřením NBÚ až na úroveň Důvěrné a dalšími.

Výhod spolupráce s námi využívají již mnoho let naši partneři např.:
Aliter Technologies, Auriga Systems, AutoCont, Atos IT Solutions and Services, Gratex International, EMM, NESS, U-system Slovakia, S&T, UNICORN a další...

 

Náš management se drží hesel: 

Karel Klumpner, ředitel společnosti

„Nasloucháme Vašim potřebám a díky širokému portfoliu produktů a bohatým praktickým zkušenostem, pomáháme našim partnerům navrhnout pro Vás optimální bezpečnostní IT řešení.“

Aleš Nosek, obchodní ředitel

"S námi máte náskok i Vy! Díky naší odbornosti a zkušenostem budete připraveni i na budoucnost a přicházející trendy."

Michal Mezera, technický ředitel

"Poskytování špičkové přidané hodnoty a spokojenost klientů je pro nás trvalým závazkem vyžadující neustálé zvyšování odborných schopností."

ThreatGuard 2.0 - vylepšený virtuální analytik šetří Váš čas a peníze!

Každá hrozba je srozumitelně popsána a opatřena doporučením na úrovni změny konfigurací nebo postupů.