Jarní VIP Workshop 2024

Proběhlo: 11.04.2024, 13:00

Srdečně Vás zveme na VIP Workshop na novém místě!

Přidáno: 06.03.2024, 14:28

 


Vážení partneři,

 

Srdečně Vás zveme na jarní VIP Workshop, který proběhne 11. 4. ve Vinařství U Kapličky. Připravili jsme si pro Vás program sestávající z toho nejlepšího, co můžete pro IT svých zákazníků chtít. Mimo produktové prezentace pro Vás máme souhrn důležitých kybernetických hrozeb za rok 2023 i přehled novinek v distribuci pro letošní rok. Neváhejte se přihlásit!

Pro Vaše pohodlí jsme akci přesunuli z brněnských kanceláří na místo, kde bude probíhat navazující večerní program není tedy potřeba v průběhu akce přejíždět!ZÁKLADNÍ INFORMACE
...

Datum

čtvrtek 11. 4. 2024

Start

od 13:00

Místo

Vinařství U Kapličky, Vinařská 484, 691 05 Zaječí (parkování pro účastníky zdarma!)

Účastníci

Partneři COMGUARD

Výrobci

Barracuda, Trellix, Gytpol, Sophos, Rapid7, Wallix, Honeywell SCADAfence

 

 

 

 ___

GENERÁLNÍ PARTNER


PARTNERPROGRAM

11. 4.

 • 13:00–13:30 Registrace a uvítací coffee break

 • 13:30–13:40 Úvodní slovo a organizační informace

 • 13:40–14:00 Barracuda – Zabezpečení pro M365 organizace snadno a rychle
  Rapidní nárůst počtu zákazníků užívajících balík služeb M365 nelze navíc přehlížet. Představíme si část portfolia Barracuda, která je zaměřená na snadné rozšíření stávajících dodávek právě o zabezpečení cloudových služeb a mailů.
  Lukáš Babčický, Product Manager, COMGUARD

 • 14:00–14:20 Trellix – XDR bez kompromisů od lídra trhu
  Každý security výrobce nabízí XDR. Jedná se ale opravdu o XDR platformy v pravém slova smyslu? Tedy o otevřenou platformu pokrývající všechny vektory útoku s možností integrací třetích stran a následnou investigací a reakcí na hrozby? Trellix je jeden z mála výrobců, který nabízí ryzí XDR, jak ho definovala výzkumná společnost Gartner, pojďme se podívat proč.
  Martin Votava, Sales Director, COMGUARD

 • 14:20–14:40 Gytpol Validator – Miskonfigurace jako Achillova pata kybernetické bezpečnosti
  Věnujete oblasti konfiguračních zranitelností dostatek pozornosti? Útočníci ano, jejich zneužití je na pozadí až 80 % úspěšných útoků. Zjistěte, jak Vám v této oblasti pomůže automatizovaný hardening.
  Lukáš Babčický, Product Manager, COMGUARD

 • 14:40–15:00 ThreatGuard a PhishTest – Ohlédnutí za rokem 2023
  Informace o kybernetických hrozbách a uživatelé jsou v naší infrastruktuře kritickými pilíři kybernetické bezpečnosti. Proto je velmi důležité věnovat jim maximální pozornost – mít aktuální informace o IT zranitelnostech a školit uživatele v oblasti IT bezpečnosti. Pojďme se společně podívat na to, jakým konkrétním kybernetickým hrozbám jsme v loňském roce čelili a jak jsme se o nich mohli dozvědět. Také se zaměříme na phishingové kampaně, kterým museli jednotliví uživatelé čelit. Popíšeme si, jak na něj reagovali a co to mohlo organizacím způsobit.
  Roman Jiráček, Senior Account & Vendor Manager, COMGUARD

 • 15:00–15:20 Přestávka a občerstvení

 • 15:20–15:40 Sophos MDR – Bezpečnost jako služba: od teorie k praxi
  Sophos Managed Detection and Response slaví úspěchy jak v rámci hodnocení světových agentur a zákazníků, tak z pohledu rostoucích prodejů. Sophos je globálně největším poskytovatelem MDR služeb! Ukážeme Vám, jak MDR prakticky pomáhá zákazníkům v boji proti kybernetickým hrozbám z pohledu útočníka, uživatele i bezpečnostního analytika Sophos. Přiblížíme Vám reálné příklady nasazení z praxe a zkušenosti zákazníků, projdeme si scénáře kdy a pro koho je vhodné MDR využít, a jaké výhody skýtá SOPHOSím partnerům.
  Petr Konečný, Senior Account Manager, COMGUARD

 • 15:40–16:00 OT Guard – Kybernetická bezpečnost v průmyslovém prostředí
  S kybernetickými útoky v průmyslovém prostředí se budeme setkávat stále častěji. Provozní technologie jsou mnohem zranitelnější než informační technologie a bezpečnostní incidenty větší a destruktivnější. Abychom předešli kybernetickému útoku, potřebujeme detekovat zranitelnosti, anomálie v síti, monitorovat všechna zařízení a indikovat náznaky útoku. Ukážeme Vám, jak lze mít pomocí různých technologií zajištěnou kybernetickou bezpečnost i v průmyslovém prostředí.
  Helena Hrašková, Account & Vendor Manager, COMGUARD

 • 16:00–16:20 Rapid7 Insight – Švýcarský nůž kybernetické bezpečnosti
  Modulární platforma Rapid7 Insight může být nejsnazší odpovědí na otázku, jak držet krok se stále narůstajícími požadavky na technické aspekty zabezpečení Vašich infrastruktur. Představíme Vám její stěžejní prvky v podobě managementu zranitelností, XDR, SIEM, SOAR a nástroje pro aplikační bezpečnost.
  Jakub Mazal, Senior Security Consultant, COMGUARD

 • 16:20–16:40 Novinky v portfoliu COMGUARD
  Podíváme se na novinky v portfoliu COMGUARD, které jsme si pro Vás připravili a které významně obohatí možnosti obchodní spolupráce. Můžete se tak těšit na představení nových značek v distribučním portfoliu a další plány do budoucna.
  Martin Votava, Sales Director, COMGUARD
  Tomáš Koutný, Product Manager, COMGUARD

 • 16:40–17:00 Tombola 

 • 17:00–18:00 Check-in a volná zábava (možnost wellness za poplatek)

 • 18:00–19:00 Večeře formou rautu a posezení ve Vinárně

 • 19:00–20:00 Řízená degustace s prohlídkou sklepa pro zájemce 

 • 20:00–00:00 Cimbálová muzika a neřízená degustace

 

12. 4.

 • 07:30–10:00 Snídaně

 • do 10:00 Check-out a odjezd

 

Pro účast na akci kontaktujte svého obchodního garanta.

Změna programu vyhrazena. 
Více informací k akci na sales[@]comguard.cz nebo marketing[@]comguard.cz.