• Hlavní strana
  • Aktualita: Novinka z portfolia Sophos - Cloud Optix přináší vhled do cloudu

Novinka z portfolia Sophos - Cloud Optix přináší vhled do cloudu

Přidáno: 06.06.2019, 10:45

Sophos díky akvizici firmy Avid Secure rozšířil své portfolio o vizualizaci dat v cloudu. Cloud Optix automaticky prostřednictvím jediné konzole rozpoznává všechna zařízení organizace napříč prostředími AWS, Microsoft Azure a Google Cloud Platform, což poskytuje bezpečnostním týmům kompletní přehled o všem, co se odehrává v hostovaném cloudovém prostředí. Mohou tak během několika málo minut začít odstraňovat stávající bezpečnostní rizika a efektivně reagovat na nové bezpečnostní hrozby. Zabezpečuje kontinuální shodu s CIS, FEDRAMP, FFIEC, GDPR, HIPAA, ISO 27001, PCI DSS 3.2, SOC2, EBU R 143 v cloudu.

 

 

Monitoring a analytika založená na umělé inteligenci snižují reakční dobu v případě incidentu a dobu jejich řešení a vyšetřování z dnů nebo týdnů na několik minut. Výkonná umělá inteligence detekuje rizikové systémové konfigurace a podezřelé chování sítě. V případě pozitivní detekce upozorní administrátory, lze však také nastavit automatickou nápravu rizik.
Toto unikátní SaaS řešení lze také jednoduše integrovat s produkty jiných výrobců (např. produkty typu SIEM, DevOps, aj.)