Výrobce: Sophos

Společnost Sophos byla založena v roce 1985 v Oxfordu, Velké Británii, kde má dodnes své ředitelství. Ředitelství pro USA se nachází v Bostonu a další pobočky má ve více než 20 zemích světa.

Sophos je jednou z předních firem zabývající se IT bezpečností a ochranou dat. V jejich portfoliu produktů naleznete jak software, tak i hardware, který nabízí ochranu před známým i neznámým malware, spyware, různými útočníky, nežádoucími aplikacemi, spamem, dále pak kontrolu nad daty, firemní sítí a dodržováním firemních bezpečnostních politik. Jejich spolehlivé a intuitivně použitelné produkty chrání přes 100 miliónů uživatelů ve více než 150 zemích. Díky své vizi, oddanosti výzkumu a vývoji a důrazu na kvalitu produktů je Sophos společnost s každoročně rostoucím počtem zákazníků.

 Společnost Sophos klade důraz hlavně na vysokou úroveň zabezpečení, jednoduchou správu a vzájemnou provázanost. Pohled na zabezpečení společnosti jako na celek odlišuje Sophos od ostatních konkurentů na trhu a řadí jej mezi leadery a vizionáře na poli zabezpečení informačních aktiv.