Finanční instituce Finanční instituce

"Jsme součástí mezinárodního bankovního bezpečnostního sytému a máme přístup k TOP informacím o hrozbách, ale systémů je mnoho, ztrácí se v nich přehlednost a personálně nás zatěžují - Váš systém nám "kryje záda" a poskytuje selektované informace pouze pro naši potřebu."

Auditor Auditor

"GDPR největší strašák roku 2018, tak s tím nám Vaše služba významně pomáhá - kdy s klidným svědomím můžeme Vaši službu doporučit klientům a splní si tak řadu požadavků tohoto nařízení o ochraně osobních údajů i požadavků ISO."

Státní správa Státní správa

"Státní správa má celou řadu bezpečnostních mechanismů, ale nenabízí to podstatné co jsme našli u Vás - DOPORUČENÍ co konkrétně máme udělat na svoji OCHRANU u dané HROZBY!"

Komerční společnost Komerční společnost

"Informací o hrozbách jsou "mraky" těžko se v tom zorientovat, Váš systém je přehledný!"

Meopta optika, s.r.o. Meopta optika, s.r.o.

„Osobně jsem neměl moc velké očekávání, nicméně mě služba příjemně překvapila. Hlavně když jsem přišel na to, jak fungují filtry. Po jejich nastavení se přidaná hodnota služby posunula ještě dál." Ing. Zdeněk Možíš, vedoucí IT oddělení.

ThreatGuard 2.0 - NEW virtual security analyst

By measuring the risk, it evaluates the relevant threats, prepares remedial measures, accelerates operational efficiency, and enables asset filtering.