100% ochrana s Trellix

Trellix Endpoint a Email Security na prvních příčkách testů SE Labs!

Přidáno: 15.08.2023, 14:32

Výsledky testů společnosti SE Labs zbavily uživatele zbytečných dohadů a nerozvážností nad výběrem produktů. Výrobci Trellix se totiž podařilo být úspěšný ve všech testovaných oblastech na 100%. Z výsledků testů za 2. čtvrtletí roku 2023 vychází, že Trellix Endpoint Security (ENS 10.7) prokázal špičkovou úroveň ochrany. Klíčovými poznatky jsou 100% přesnost – Trellix ENS dosáhl prvního místa za to, že dokázal detekovat a chránit před všemi hrozbami testu, včetně testů cílených útoků a měl 0 napadených systémů. Také dosáhl výborných výsledků ochrany bez žádných falešných poplachů, což zajišťuje, že produktivita podniku není ohrožena.

Zabezpečení e-mailu od výrobce Trellix se také umístilo na prvním místě, jako jediní dosáhli 100% úspěšnosti ve všech kategoriích – hodnocení AAA, čímž porazili Microsoft Defender a Google Workplace Enterprise. Jejich komplexní řešení ochrany e-mailů obsahující detekci, zpravodajství o hrozbách a bezpečnostní znalosti poskytuje výbornou ochranu, která zastavuje hrozby, které poskytovatele e-mailové infrastruktury přehlédli.

SE Labs Ltd je nezávisle vlastněná a provozovaná testovací společnost, která vyhodnocuje bezpečnostní produkty a služby s cílem zlepšit informační technologie. Testovali již řadu služeb zabezpečení elektronické pošty známých dodavatelů zabezpečujících třetí strany a e-mailových platforem. Každá služba byla vystavena stejným hrozbám. Výkonný ředitel SE Labs Simon Edwards poznamenal, že test zabezpečení e-mailů vyžaduje přísný testovací proces využívající náročnou metodiku, která testuje dodavatele proti kampaním, které jsou v současné době aktivní v oblasti hrozeb. Získat tedy 100% hodnocení není snadné a důkazem kvalitní ochrany je efektivita týmu Trellix a jejich produktů.

Zdroj 1, Zdroj 2, Zdroj 3

 

Více informací o řešení Trellix na sales[@]comguard.cz.