CyberArk lze nyní integrovat s řešením Rapid7

Přidáno: 04.09.2019, 12:29

Společnost Rapid7 oznámila hned 2 nové integrace svého řešení Rapid7 - InsightVM určeného pro správu zranitelností (vulnerability management) s řešením CyberArk (PIM & PAM).

Hloubkové skenování zranitelností

Za účelem získání co nejdetailnějšího přehledu o zranitelnostech na spravovaných zařízeních se považuje za nejlepší auditovat systémy pomocí privilegovaných účtů. Nejnovější spolupráce obou výrobců nabízí zákazníkovi možnost zabezpečit přihlašovací údaje do Rapid7 Nexpose nebo InsightVM rotacemi hesel privilegovaných účtů a zjednodušit jejich správu centrálním ukládáním.
Kompletní popis integrace v AJ ZDE

 

Kontrola přístupů privilegovaných účtů na základě rizikovosti systému

Pomocí této nejnovější integrace můžete nyní kontrolovat, kdo přistupuje ke kritickým aktivům IT prostředí, na základě stavu daného aktiva, tedy jeho aktuální rizikovosti (risk skóre, PCI compliance nebo přizpůsobitelné tagování).
Přístup pro všechny uživatele (kromě dedikovaných techniků, kteří budou moci zařízení opravit) na kompromitovaná zařízení, nebo zařízení vykazující vysokou rizikovost lze jednoduše zablokovat. Jakmile je zranitelnost odstraněna, přístup na zařízení se opět automaticky povolí. Díky této integraci dokáže firemní Credential a Privileged Access Management držet krok s dynamicky se vyvíjejícím IT prostředím.
Kompletní popis integrace v AJ ZDE
Více o produktu Rapid7 – InsightVM najdete ZDE