Jarní Technologická snídaně 2024

Proběhlo: 18.04.2024, 08:30

Srdečně Vás zveme na Technologickou snídani na novém místě!

Přidáno: 13.03.2024, 15:05

 


Vážení obchodní přátelé,

 

Srdečně Vás zveme na jarní Technologickou snídani, která proběhne 18. 4. v resortu VISTA v Praze. Připravili jsme si pro Vás program sestávající z toho nejlepšího, co můžete pro své IT chtít. Mimo produktové prezentace pro Vás máme souhrn důležitých kybernetických hrozeb za rok 2023 i přehled novinek v distribuci pro letošní rok. Neváhejte se přihlásit!

Novinkou pro letošní rok je nové místo v klidném prostředí resortu VISTA, který se nachází na Praze 5 a přitom v přírodě. 
ZÁKLADNÍ INFORMACE
...

Datum

čtvrtek 18. 4. 2024

Start

od 08:30

Místo

VISTA resort & club, Nad Hliníkem 1202, 150 00 Praha 5 (parkování pro účastníky zdarma!)

Účastníci

Zákazníci partnerů COMGUARD

Výrobci

Barracuda, Trellix, Gytpol, Sophos, Rapid7, Wallix, Honeywell SCADAfence

 

 

 

 ___


PARTNEŘI
PROGRAM

 • 08:30–08:50 Registrace a uvítací coffee break

 • 08:50–09:00 Úvodní slovo a organizační informace

 • 09:00–09:20 Barracuda Cloud to Cloud Backup – Zálohujte M365 svět efektivně
  Transparentní náklady; nasazení v řádu minut; neomezená kapacita a retence a bleskově rychlé obnovy dat v podání Barracuda C2C Backup jsou pádnými argumenty pro přehodnocení stávající strategie záloh dat z M365. Seznamte se s touto platformou i Vy.
  Lukáš Babčický, Product Manager, COMGUARD


 • 09:20–09:40 Trellix – XDR bez kompromisů od lídra trhu
  Každý security výrobce nabízí XDR. Jedná se ale opravdu o XDR platformy v pravém slova smyslu? Tedy o otevřenou platformu pokrývající všechny vektory útoku s možností integrací třetích stran a následnou investigací a reakcí na hrozby? Trellix je jeden z mála výrobců, který nabízí ryzí XDR, jak ho definovala výzkumná společnost Gartner, pojďme se podívat proč.
  Martin Votava, Sales Director, COMGUARD

 • 09:40–10:00 Gytpol Validator – Miskonfigurace jako Achillova pata kybernetické bezpečnosti
  Věnujete oblasti konfiguračních zranitelností dostatek pozornosti? Útočníci ano, jejich zneužití je na pozadí až 80 % úspěšných útoků. Zjistěte, jak Vám v této oblasti pomůže automatizovaný hardening.
  Lukáš Babčický, Product Manager, COMGUARD

 • 10:00–10:20 Rapid7 Insight – Švýcarský nůž kybernetické bezpečnosti
  Modulární platforma Rapid7 Insight může být nejsnazší odpovědí na otázku, jak držet krok se stále narůstajícími požadavky na technické aspekty zabezpečení Vašich infrastruktur. Představíme Vám její stěžejní prvky v podobě managementu zranitelností, XDR, SIEM, SOAR a nástroje pro aplikační bezpečnost.
  Lukáš Babčický, Product Manager, COMGUARD

 • 10:20–10:40 Přestávka a občerstvení

 • 10:40–11:00 Sophos MDR – Bezpečnost jako služba: od teorie k praxi
  Sophos Managed Detection and Response slaví úspěchy jak v rámci hodnocení světových agentur a zákazníků, tak z pohledu rostoucích prodejů. Sophos je globálně největším poskytovatelem MDR služeb! Ukážeme Vám, jak MDR prakticky pomáhá zákazníkům v boji proti kybernetickým hrozbám z pohledu útočníka, uživatele i bezpečnostního analytika Sophos. Přiblížíme Vám reálné příklady nasazení z praxe, zkušenosti zákazníků a projdeme si scénáře kdy a pro koho je vhodné MDR využít.
  Petr Konečný, Senior Account Manager, COMGUARD

 • 11:00–11:20 OT Guard – Kybernetická bezpečnost v průmyslovém prostředí
  S kybernetickými útoky v průmyslovém prostředí se budeme setkávat stále častěji. Provozní technologie jsou mnohem zranitelnější než informační technologie a bezpečnostní incidenty větší a destruktivnější. Abychom předešli kybernetickému útoku, potřebujeme detekovat zranitelnosti, anomálie v síti, monitorovat všechna zařízení a indikovat náznaky útoku. Ukážeme Vám, jak lze mít pomocí různých technologií zajištěnou kybernetickou bezpečnost i v průmyslovém prostředí.
  Lukáš Babčický, Product Manager, COMGUARD
  Helena Hrašková, Account & Vendor Manager, COMGUARD


 • 11:20–11:50 Co přinesl rok 2023 a co přinese rok 2024 
  Analytici služby ThreatGuard pro Vás zhodnotí uplynulý rok 2023. Uvidíte, jaké hrozby byly nejčastější, jaké taktiky útočníci využívali a proč. V druhé části prezentace se podívám na novinky v portfoliu COMGUARD, které jsme si pro Vás připravili a které významně obohatí možnosti obchodní spolupráce. Můžete se tak těšit na představení nových značek v distribučním portfoliu a další plány do budoucna.
  Martin Votava, Sales Director, COMGUARD
  Tomáš Koutný, Product Manager, COMGUARD


 • 11:50–12:00 Tombola a ukončení akcePro zájem o účast kontaktujte svého obchodního garanta.

Změna programu vyhrazena. 
Více informací k akci na sales[@]comguard.cz nebo marketing[@]comguard.cz.