Novinka pro sektor SMB – ThreatGuard Lite

Ředitel společnosti Aleš Nosek informuje

Přidáno: 29.09.2023, 10:10

Dovolte mi, abych Vám představil naši nejnovější inovaci – ThreatGuard Lite. Jsem velmi potěšen, že vám mohu představit tento nový licenční model, který splní potřeby a výzvy malých a středních podniků (SMB).

ThreatGuard je virtuální bezpečnostní analytik / Cyber Threat Inteligence, který za Vás vyhledává, analyzuje a monitoruje aktuální bezpečnostní hrozby. Identifikuje tak reálná rizika a jejich kritičnost pro Vaše firemní prostředí. Získáte rychle a včas aktuální přehled o nejnovějších kybernetických hrozbách pro Vaši IT infrastrukturu včetně doporučení, jak se bránit.

  • ThreatGuard Lite: Bezpečnost pro malé a střední podniky (SMB)

    ThreatGuard Lite je naším odpovědí na potřeby a výzvy, kterým čelí SMB segment. Tato platforma přináší cenově dostupné řešení pro ochranu před kybernetickými hrozbami, aniž by ztratila na účinnosti.

  • ThreatGuard PRO: Pro Enterprise a náročnější klienty

    Nezapomínáme ani na naše náročnější klienty. ThreatGuard PRO který navazuje na ThreatGuard 3.0., je naší vlajkovou lodí, která nabízí rozšířené funkcionality a škálu řešení. Nově i nástroj ThreatManager.

S novými verzemi ThreatGuard, ať už je to ThreatGuard Lite pro SMB nebo ThreatGuard PRO pro Enterprise a náročnější klienty, poskytujeme prvotřídní službu pro ochranu před kybernetickými hrozbami koncovým zákazníkům našich partnerů.

Pro partnery, kteří chtějí na platformě participovat nabízíme možnost provozování unikátní licence ThreatGuard PARTNER.

Pro více informací o variantách a jejich funkcionalitách navštivte webovou stránku www.threatguard.cz.