• Hlavní strana
  • Aktualita: Obnovujeme distribuci portfolia Barracuda v režimu VAD (Value Added Distribution)

Obnovujeme distribuci portfolia Barracuda v režimu VAD (Value Added Distribution)

 

Jsme připraveni poskytnout plnou podporu pro komplení portfolio výrobce!

Přidáno: 31.03.2023, 11:04

Společnost Barracuda Networks je celosvětově známá jako výrobce bezpečnostních technologií pro oblasti zabezpečení sítí a ochrany dat. Její produkty se zaměřují na síťovou a emailovou bezpečnost, zálohování, ochranu webových aplikací a dalších klíčových oblastí IT infrastruktury.

 

Obnovení distribuce portfolia Barracuda Networks v režimu VAD je součástí strategie COMGUARD a.s. zaměřené na zkvalitňování služeb pro své partnery.

COMGUARD a.s. je tedy připraven poskytnout plnou podporu pro kompletní portfolio výrobce Barracuda a to jak z technického, tak z obchodního pohledu. V rámci strategie bude usilovat o provozování akreditovaného školicího centra.

 

Poskytovat přidanou hodnotu k produktovému portfoliu Barracuda je závazek směrem k zákazníkům, partnerům i výrobci. Věřím však, že vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s VAD distribucí IT Security, dokážeme vysoká očekávání naplnit. Máme za sebou roky úspěšné spolupráce a ceníme si podpory ze strany vendora. Za celý tým COMGUARD mohu říct, že se velmi těšíme na užší vzájemnou spolupráci.
Martin Votava, Obchodní ředitel COMGUARD

 

Web výrobce

 

Více informací na sales[@]comguard.cz.