• Hlavní strana
  • Aktualita: Proč navštívit naši pražskou konferenci COMGUARD Communication Security?

Proč navštívit naši pražskou konferenci COMGUARD Communication Security?

Osobní pozvání od ředitele společnosti Aleše Noska

Přidáno: 26.07.2023, 17:25

Ředitel společnosti COMGUARD Aleš Nosek Vás srdečně zve na 18. ročník konference Communication Security, která se bude konat 14. 9. 2023 v Praze.

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili několik zajímavých novinek. Nejprve jsme zkrátili program, abychom více zefektivnili průběh celé akce a šetřili Váš drahocenný čas, také jsme přesunuli celou akci na nové místo. Další novinkou je rozšíření našeho portfolia COMGUARD o nová řešení od vendorů SCADAfence, Acalvio a Barracuda. Bude to skvělá příležitost seznámit se s jejich technologiemi a nabídkou.

Na konferenci budou fyzicky přítomni zástupci výrobců Trellix, Sophos, Ekran, SecurEnvoy, Rapid7, Wallix a Barracuda. Bude to jedinečná příležitost k osobnímu setkání a seznámení s novinkami v oblasti kybernetické bezpečnosti. Připravili jsme pro Vás i specializované stánky jednotlivých vendorů, kde budete moci diskutovat s našimi technickými specialisty.

Součástí programu konference budou nejen produktové prezentace řešení s přesahem. Účastníkům konference ukážeme, jak se jednotlivá řešení dokáží postavit aktuálním hrozbám v různých use casech. Dále se můžete těšit na aktuální téma NIS2, které bude rovněž součástí programu.

„Těším se na Vaši účast a doufám, že se na konferenci setkáme. Bude to skvělá příležitost k navázání nových kontaktů a sdílení informací. Děkuji všem za podporu naší společnosti a těším se na osobní setkání s účastníky konference Communication Security, tentokráte v Konferenčním centru City“ – Aleš Nosek, CEO

 

Více informací o akci zde a na marketing[@]comguard.cz.