Rapid7 dokončil akvizici NetFort

Přidáno: 20.06.2019, 08:55

Společnost Rapid7 ohlásila dokončení akvizice společnosti NetFort, která se specializuje na monitoring a analýzu síťového provozu ve fyzickém, virtuálním i cloudovém prostředí. Cílem této akvizice je integrovat pokročilé technologie do moderní bezpečnostní platformy Rapid7 – Insight a tak poskytovat ještě detailnější vhled do síťového provozu spravované infrastruktury.
Technologie NetFort poskytují ucelený monitoring sítě, důkladnou viditelnost provozu a pokročilé analytické funkce. Díky tomu platforma Insight bude pro bezpečnostní týmy a IT profesionály konsolidovat ještě více dat a analytických informací, čímž přispěje k rychlejším reakcím na útoky a incidenty.

Insight platforma nabízí jedinečnou kombinaci viditelnosti sítě, analýzy zabezpečení, orchestrace a automatizace. Zákazníci oceňují zejména možnosti řízení rizik, nástroje pro detekci a zastavení útoků, nebo organizaci bezpečnostních operací napříč jejich sítěmi. Platforma Insight zpracovává miliardy událostí a denně monitoruje miliony aktiv, shromažďuje a analyzuje migrující data z koncových bodů do cloudu.

 

Více informací o akvizici se dozvíte zde.

Rapid7 Insight Platform naleznete také na našem webu.