Skyhigh získalo AWS Security Competency Status

Skyhigh Security se tak stalo součástí AWS Partner Network (APN).

Přidáno: 23.01.2023, 15:19

 

Skyhigh Security se tak stalo součástí AWS Partner Network (APN). Aby partneři APN získali toto označení, musí mít hluboké odborné znalosti AWS a bezproblémově dodávat řešení na AWS.

„Skyhigh Security je oddaným partnerem AWS a je poctěno, že dosáhlo této kompetence pro své portfolio SSE,“ řekl Scott Goree, viceprezident Worldwide Channels, Skyhigh Security. „Tato kompetence AWS Security Competency zákazníkům AWS usnadňuje získávání a integraci naší sjednocené technologie ochrany dat a hrozeb pro ochranu jejich důležitých dat v hybridních pracovních prostředích. Jako člen APN můžeme společným zákazníkům pomoci prosazovat cloudové inovace zabezpečením dat na webu, cloudu a soukromých aplikacích – odkudkoli, z jakékoli aplikace a jakéhokoli zařízení.“

Portfolio Skyhigh SSE je nativní v cloudu, je od základu navrženo s principy Zero Trust a poskytuje společný nástroj pro prevenci ztráty dat. Skyhigh SSE zahrnuje mimo jiné produkty Skyhigh Secure Web Gateway, Skyhigh Cloud Access Security Broker a Skyhigh Private Access, které poskytují jedno z nejkomplexnějších portfolií na trhu.

Naše portfolio Skyhigh Security

Pro více informací kontaktujte sales@comguard.cz.