Sophos Intercept X for Mobile

Novinka v ochraně novodobých mobilních koncových zařízení.

Přidáno: 24.01.2020, 12:44

Sophos Intercept X for Mobile

Je už zvykem, že Sophos flexibilně reaguje na neustálé měnící se potřeby trhu. Jeho nejnovějším přírůstkem do rodiny ochrany novodobých mobilních koncových zařízení je produkt Intercept X for Mobile. Stěžejním prvkem řešení je technologie Mobile Threat Defense (MTD), která již stihla získat také řadu ocenění v okruhu nezávislých analytických společností. Samozřejmou součástí je oblíbená centrální správa přes cloudovou konzoli Sophos Central, integrace s ActiveDirectory, ochrana před rootingem/jailbreakem, nebo kontrola řízení přístupu do sítě.

Ochrana před pokročilými hrozbami

Samotný MTD nabízí ochranu před pokročilými hrozbami, a to zejména před ransomwarem a moderními typy malware, webový filtr, detekci „osoby uprostřed“ (útoky Man-in-the-Middle), detekuje a upozorní na potenciálně škodlivé URLs v SMS (ochrana proti phishingu) a v neposledním řade automaticky zablokuje přístup na známe škodlivé webové stránky. Novinkou je také možnost integrace s MDM systémy třetích stran.

Central Intercept X for Mobile můžete bezproblémově nasadit na všechny tří nejoblíbenější platformy – iOS, Android a ChromeOS.

Více informací naleznete zde.

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní partnery nebo sales@comguard.cz.