• Hlavní strana
  • Aktualita: Společnost COMGUARD vydává výroční zprávu o výjimečném roce 2022

Společnost COMGUARD vydává výroční zprávu o výjimečném roce 2022

 

Jaký pro nás byl rok 2022?

Přidáno: 10.07.2023, 14:11

Společnost COMGUARD, přední hráč na trhu v oblasti distribuce IT technologií, vydala výroční zprávu za loňský rok. V roce 2022 se společnosti dařilo, dosáhla rekordního obratu přes 210 mil. Kč.

V loňském roce byl ředitelem společnosti jmenován Aleš Nosek, který je jedním ze spoluzakladatelů společnosti a předchozích sedm let působil na pozici obchodního ředitele. Na uvolněnou pozici obchodního ředitele byl jmenován Ing. Martin Votava, který ve společnosti působí 12 let a je jedním z akcionářů.

Firma v oblasti výzkumu a vývoje v roce 2022 pokračovala v projektu rozvoje platformy ThreatGuard a expertních služeb SOC. V oblasti životního prostředí provádí interní třídění odpadu a je zapojena do systému pro sběr elektroodpadu a vysloužilých elektrozařízení.

Zaměstnanecká struktura společnosti se v roce 2022 změnila jen minimálně, mj. proběhla výměna marketingového manažera a obměna na pozici Service Delivery Managera. Větší rozšíření týmu je v souladu s plánem rozvoje společnosti realizováno v letošním roce.

Do svých zaměstnanců firma investuje nejen po stránce profesního rozvoje. Vysoká kvalifikace, kompetentnost a motivace zaměstnanců je pro firmu jednou z důležitých konkurenčních výhod.

Všem našim obchodním partnerům a jejich koncovým zákazníkům děkujeme za skvělou spolupráci.

Více informací na marketing[@]comguard.cz.