• Hlavní strana
 • Aktualita: Technologická snídaně s Trellix a Skyhigh Security

Technologická snídaně s Trellix a Skyhigh Security

Proběhlo: 26.03.2024, 09:00

Srdečně Vás zveme na dedikovanou akci pro vendory Trellix a Skyhigh Security!

Přidáno: 28.02.2024, 14:53

 


Vážení partneři,

 

Srdečně Vás zveme na partnerskou akci dedikovanou vendorům Trellix a Skyhigh Security, která proběhne 26. 3. v resortu VISTA. Zajímají Vás novinky a plány na rok 2024, setkání se zástupci vendora, nebo konkrétní řešení do hloubky? Neváhejte se přihlásit!

Čestnými hosty za Trellix budou: Marta Soltys, Regional Manager a Thorsten Merz, Solutions Engineer.

Po celou dobu akce Vám bude pro individuální konzultace k dispozici náš technický specialista Jan Burian.


Celá akce se ponese v uvolněném duchu, čeká na Vás chutná snídaně a klidné prostředí resortu, který se nachází na Praze 5 a přitom v přírodě. Jste partnerem Trellix nebo Skyhigh Security a máte zájem o účast? Zaregistrujte se na tlačítku níže.


REGISTRACE

ZÁKLADNÍ INFORMACE
...

Datum

úterý 26. 3. 2024

Start

od 09:00

Místo

VISTA resort & club, Nad Hliníkem 1202, 150 00 Praha 5 (parkování pro účastníky zdarma!)

Účastníci

Partneři COMGUARD

Výrobce

Trellix, Skyhigh Security

 

 

 

 ___

Partneři akce


PROGRAM

 • 09:00–09:30 Registrace a uvítací coffee break

 • 09:30–09:45 Úvodní slovo a přivítání
  Marta Soltys, Regional Account Manager, Trellix
  Thorsten Merz, Solutions Engineer, Trellix

 • 09:45–10:05 XDR bez kompromisů od lídra trhu
  Když se podíváte napříč trhem IT bezpečnosti, prakticky každá společnost nabízí XDR. Jedná se ale opravdu o XDR platformy v plném slova smyslu? Platforma Extended detection and response by měla naplňovat několik atributů, mezi které patří: pokrytí všech vektorů útoku (endpoint, network, e-mail,…); otevřená platforma umožňující integraci produkty třetích stran; a pokročilá detekce, investigace a reakce na jednotlivé události. Trellix je jeden z mála výrobců, kteří všechny uvedené atributy splňují.
  Thorsten Merz, Solutions Engineer, Trellix

 • 10:05–10:25 E-mailová bezpečnost on-premise i v cloudu
  Ať už společnosti využívají cloudovou službu pro e-mailovou komunikaci nebo si e-maily drží u sebe v datacentru, potřebují kvalitní zabezpečení. E-mail je totiž stále primární cestou útočníka k oběti. V rámci prezentace se podíváme na řešení od Trellix, které stále nabízí formu on-premise a současně i možnost cloudové služby. Ukážeme si, proč je pro zákazníky výhodnější jít cestou Trellix než pořizovat vyšší plán O365.
  Jan Burian, Senior Security Consultant, COMGUARD
  Martin Votava, Sales Director, COMGUARD

 • 10:25–10:45 Skyhigh Web Security Gateway
  Web je komplikovaným místem plných nástrah a lákadel pro uživatele Vašich zákazníků. Zabezpečení přístupu uživatelů k webu a cloudovým službám a v obráceném směru: z internetu do společnosti je třeba řešit na nejvyšší úrovni. Troufáme si říct, že Skyhigh Web Security Gateway je jedno z nejlepších ne-li nejlepší řešení na trhu. Pojďte zjistit proč tomu tak je.
  Jan Burian, Senior Security Consultant, COMGUARD


 • 10:45–11:00 Přestávka a občerstvení

 • 11:00–11:20 Trellix server a endpoint security včetně EDR
  Rodina produktů na ochranu koncových stanic je v případě Trellix velmi široká a nabízí celou řadu alternativ a možností, tak aby vyhovovala potřebám každého zákazníka. V prezentaci se zaměříme na to nejzajímavější z této oblasti a nastíníme plány vývoje endpoint produktů Trellix.
  Martin Votava, Sales Director, COMGUARD


 • 11:20–11:40 Trellix Network Detection and Response
  Síťová bezpečnost velmi často končí u UTM firewallu, který ale není schopen odhalit celou řadu útoků nebo poskytnout potřebné informace při investigaci bezpečnostního incidentu. Prezentace Vám odhalí, proč je vhodné dbát na problematiku pokročilé síťové bezpečnosti a ukáže, že je podstatným zdrojem informací pro XDR platformu.
  Thorsten Merz, Solutions Engineer, Trellix

 • 11:40–12:00 Skyhigh Cloud Security
  Cloudové služby se v našich končinách prosazují stále víc a víc a s tím i roste objem dat, které v cloudu jsou. Je tak velice podstatné zajistit bezpečnost samotných dat a předejít možné kompromitaci cloudových účtů. Rodina produktů Skyhigh SASE (Secure Access Service Edge) umožňuje získat plnou kontrolu nad životním cyklem dat a cloudovými službami.
  Martin Votava, Sales Director, COMGUARD

 • 12:00–12:10 Diskuze a rozloučení

 

REGISTRACEZměna programu vyhrazena. 

Více informací k akci na sales[@]comguard.cz nebo marketing[@]comguard.cz.