• Hlavní strana
  • Aktualita: Test hrozeb a zranitelností – Nemocnice Nové Město na Moravě

Test hrozeb a zranitelností – Nemocnice Nové Město na Moravě

Otestování IT infrastruktury ve zdravotnickém zařízení

Přidáno: 27.03.2023, 15:18

„Zhoršení situace na poli kyberbezpečnosti v posledních letech nás nutí stále více svou pozornost zaměřovat na stav a nastavení používaných ICT technologií. V prvním kroku jsme potřebovali zmapovat současnou situaci. Provoz zdravotnického zařízení je velmi heterogenní prostředí a pokud jde o typy používaných ICT systému a zařízení, ne vždy je možné mít přehled úplně o všem.

Využili jsme proto možnosti otestovat naši infrastrukturu a podívat se, jaké hrozby a zranitelnosti se v ní nachází. Nechtěli jsme pouze informace o daných zranitelnostech, ale měli jsme zájem i o hlubší pohled do infrastruktury, ocenili jsme tak doporučení, jak s nálezy náležitě pracovat.

Díky výstupům ze služby jsme mohli upřesnit a doplnit analýzu rizik a získat tak objektivnější hodnocení stavu infrastruktury a hrozeb, které jsou v ní ukryty. Stanovili jsme, jaké jsou naše priority a nutná opatření v oblasti zabezpečení naší infrastruktury.

Přístup bezpečnostních specialistů potvrdil  naše dřívější pozitivní zkušenosti se společností COMGUARD a byl v souladu s naším očekáváním.“
Ing. Miroslav Bojanovský, vedoucí úseku informatiky.

 

 

Podívejte se, jaké služby nabízíme ZDE.

Pro více informací kontaktujte sales[@]comguard.cz.