• Hlavní strana
 • Aktualita: Meopta – Optika s.r.o. důvěřuje službě ThreatGuard

Meopta – Optika s.r.o. důvěřuje službě ThreatGuard

Přidáno: 19.06.2019, 09:56

Unikátní služba ThreatGuard za vás sleduje aktuální přehled o bezpečnostních hrozbách a hodnotí každou hrozbu podle míry rizikovosti a nabízí konkrétní opatření.
Důkazem, že se jedná o unikátní službu, jsou jednoznačně pozitivní reference narůstajícího počtu zákazníků, kteří tuto službu dlouhodobě používají.

Předkládáme Vám necenzurované vyjádření pana Ing. Zdenka Možíše (vedoucí technické podpory IT v Meopta – Optika s.r.o.), jehož tým se na začátku stavěl ke službě spíše skepticky, a pro její využití se rozhodli až po konkrétních zkušenostech.

 • Má pro Vás služba přínos, který jste od ní očekával?
  Osobně jsem neměl moc velké očekávání, nicméně mě služba příjemně překvapila. Hlavně když jsem přišel na to, jak fungují filtry. Po jejich nastavení se přidaná hodnota služby posunula ještě dál.
 • Co byste na službě osobně zlepšil a co Vám zde chybí?
  Na běžné používání mi takto nechybělo nic.
 • Byl jste spokojený s obsahem (hrozbami) uvedenými v TG?
  Ano, přehled byl značný a hluboký. Je pravdou, že když procházím zahraniční weby, tak některé zranitelnosti objevím rychleji. Nicméně to nepovažuji za problém (většinou se jedná o okrajové verze sw/hw).
 • Plánujete pořízení této služby v budoucnu?
  Mě osobně by se daná služba líbila, zjednodušila by našemu helpdeskovému týmu přehled ve zranitelnostech a možnostech řešení.

Rádi Vám nabídneme pro vyzkoušení ThreatGuard 2.0 EVAL VERZE (14-ti denní bezplatný test/max. 2 uživatele/ max. 3 HelpDesk požadavky) buď pomocí formuláře, který vyplníte na www.threatguard.cz nebo pošlete mail na sales@comguard.cz

Více o produktu naleznete na www.threatguard.cz