Trellix Cyber Month

Proběhlo: 22.03.2023, 14:00

 

Série 4 webinářů na aktuální témata kybernetické bezpečnosti.

Přidáno: 24.02.2023, 14:12

Milí partneři, drazí obchodní přátelé,

Srdečně Vás zveme k účasti na sérii online webinářů s vendorem Trellix na aktuální témata kyberbezpečnosti.

Každým webinářem Vás provedou naši techničtí specialisté Jakub Mazal nebo Jan Burian, technický ředitel Michal Mezera nebo obchodní ředitel Martin Votava. 

V termínu 22. 3. až 12. 4. nás čekají čtyři společné středy, vždy od 14:00.

Vše k jednotlivým tématům naleznete na této stránce níže, stejně tak odkaz na playlist se záznamy webinářů.

___________________________________________________________

PROGRAM

Datum a čas 22. 3. 2023, od 14:00
Téma Email protection 
Anotace Útoky přes e-mail jsou stále sofistikovanější, je proto třeba mít na svojí straně i technologie. V rámci prezentace se podíváme na to, jak Trellix Email Security dokáže včas zastavit spam, pokročilé hrozby a zero-day zranitelnosti. Zaměříme se i na phishing a další hrozby v e-mailovém světě. Také si povíme o možnostech nasazení technologie a propojení s MS 365 a Google Workspace.

Prezentuje Jan Burian (COMGUARD)

Datum a čas 29. 3. 2023, od 14:00
Téma Endpoint protection 
Anotace Vznik Trellix spojením McAfee a FireEye přinesl zásadní rozšíření portfolia produktů v kategorii Endpoint Security. V rámci webináře si ukážeme aktuální možnosti ochrany koncových bodů, shrneme si aktuální portfolio produktů a předvedeme si benefity jednotlivých řešení.

Prezentuje Jakub Mazal (COMGUARD)

Datum a čas 5. 4. 2023, od 14:00
Téma Data protection 
Anotace Ochrana dat v podání Trellix. Únik citlivých dat je velice nepříjemná záležitost pro každou společnost. Podíváme se na základní principy při ochraně citlivých dat z pohledu produktů Trellix a ukážeme si, jaké všechny oblasti dokážeme s produkty Trellix ochránit před úniky citlivých dat. Také si ukážeme zajímavé use case z praxe.

Prezentuje Michal Mezera (COMGUARD)

Datum a čas 12. 4. 2023, od 14:00
Téma XDR
Anotace XDR je často skloňovaná zkratka. Co ale doopravdy je? Pojem Extended Detection and Response neboli XDR se ve světě IT bezpečnosti objevuje čím dál častěji a dá se říct, že výrobce, který nenabízí XDR jako by nebyl. Kvalitou a pojetím dané problematiky se výrobci ovšem zásadně liší. XDR není jedna technologie, ale skládačka různých technologií na jejímž vrcholu musí stát silný analytický nástroj schopný vyhodnotit data ze všech připojených zdrojů. V rámci prezentace se podíváme na to, jak se problematiky XDR zhostil jeden z největších IT security výrobců na světě společnost Trellix, která je schopná do této pomyslné skládačky připojit kompletní paletu bezpečnostních nástrojů a vše následně vyhodnotit díky nástroji Helix.

Prezentuje Jakub Mazal, Martin Votava (COMGUARD)

___________________________________________________________

ZÁZNAMY WEBINÁŘŮ

 


V případě nejasností prosím kontaktujte marketing[@]comguard.cz.