Virtual Technology Workshop pro Partnery 2020

Proběhlo: 28.05.2020, 13:00

Zveme vás na online workshopy určené pro resellery a partnery.

Formulář pro registraci
Přidáno: 22.04.2020, 14:42

Vážení přátelé a obchodní partneři,

jelikož aktuální situace neumožňuje nikomu z nás účastnit se fyzicky setkání ve větším počtu osob, připravili jsme pro vás jejich alternativu.

V rámci Virtuálního Technologického Workshopu vás ve 4 blocích (každý v samostatném termínu) s našimi experty seznámíme s aktuální situací z oblasti IT bezpečnosti a souvisejících produktů, s očekávanými novinkami i technologickými inovacemi. Vše bude podtrženo ukázkami jednotlivých řešení z praxe a umocněno možností real-time diskuze mezi jednotlivými účastníky a specialisty týmu COMGUARD.

Připraveny jsou i odměny pro ty nejpozornější z vás v rámci každého bloku, a stejně tak i pro ty, kteří shlédnou celou sérii.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Kdy: Květen - každý čtvrtek 13:00 - 14:00
Kdo: Partner
Výrobci: SophosMcAfeeRapid7ObserveITWALLIX GroupLastline, Inc.

HARMONOGRAM WORKSHOPŮ:

Datum a čas

Téma

čtvrtek 7. 5. 2020

13:00 - 14:00

Spouštíme nový ThreatGuard 3.0 a představíme technologii SIEM

Nemáte Nemáte v dnešní době čas na sledování kritických kybernetických hrozeb? Máme pro Vás řešení! ThreatGuard nejen detekuje hrozby, ale také poskytuje IT specialistům návody a nápravná opatření. Na to navážeme představením rozličných technologií SIEM (McAfee / LogRhythm / Rapid7) a jejich specifiky, které lze nově propojit s ThreatGuard. Vaší pozornosti by neměl uniknout zejména SIEM od Rapid7 (Gartner Leader) s unikátními možnostmi Log Managementu, a to za cenu řádově nižší, než bývá u SIEMů obvyklé.

čtvrtek 14. 5. 2020

13:00 - 14:00

Sophos Central a provázanost s XG firewall v18

Na jaké nové funkcionality XG firewall v18 se můžeme těšit a jak je využít v aktuální situaci? Ukážeme si, jak vypadá centrální správa a reporting pomocí Sophos Central a prokážeme, jak snadno lze provázat bezpečnostní technologie Sophos.

čtvrtek 21. 5. 2020

13:00 - 14:00

Ekosystém PIM/PAM a investigace nejkritičtějších serverů

Chcete efektivně spravovat uživatelské účty a hesla k vašim klíčovým aktivům? Ukážeme jednoduché řešení bez závažných zásahů do IT infrastruktury a bez navýšení kapacit vašeho IT oddělení. Ukázka provázanosti technologie s technologií ObserveIT pro forenzní audit v podobě videozáznamů a textových logů. Projdeme si také možné use-case ObserveIT v případě práce uživatelů z domu.

čtvrtek 28. 5. 2020

13:00 - 14:00

Provázanost bezpečnostních technologií - jak odhalit bezpečnostní incident?

Zaregistrovali jste v poslední době kybernetické útoky na nemocnice v ČR? V rámci workshopu si projdeme možné scénáře útoku. Podíváme se na živou ukázku, jak se malware krok za krokem dostává do IT infrastruktury. Ukážeme si, jak různé bezpečnostní technologie spolu kooperují a jak včas odhalit kybernetický útok.

 

 

V případě dotazů kontaktujte prosím Tomáše Mačicu marketing@comguard.cz