Sophos Evolve Cybersecurity Summit 2020

Proběhlo: 17.11.2020, 10:00

Online summit o IT bezpečnosti se společností Sophos.

Přidáno: 12.11.2020, 11:31

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Kdy: 17 - 18.11. 2020
Kdo:

Zákazníci a Partneři

REGISTRACE ZDE

Rok 2020 přinesl další bezpečnostní výzvy a hrozby a také nabídl kyberzločincům nové příležitosti. Co se dozvíte na kyberbezpečnostním summitu Sophos Evolve?

CO VÁS ČEKÁ?

  • THREAT INTELLIGENCE - Těšit se můžete na detailní informace, jaké změny uplynulé měsíce přinesly a jak se přizpůsobit. Z pohledu hackerů se na bezpečnostní hrozby podívají: Rachel Tobac (Social Engineer & Ethical Hacker), Dr. Bright Gameli Mawudor (Founder Cyber Security Collective Africahackon) a mnoho dalších

  • KYBERBEZPEČNOSTNÍ STRATEGIE - Jak se změnil způsob práce a jak se chránit před kyberzločinci? Uslyšíte strategie a tipy od Jeffa Pollarda (VP, Principal Analyst Security & Risk, Forrester), Keren Elazariové (Security Analyst & Friendly Hacker), Joea Levyho (CTO, Sophos) a dalších.

  • PRAKTICKÉ UKÁZKY ŘEŠENÍ A PRODUKTŮ - Naši odborníci představí nejnovější inovace a produktové plány. Dozvíte se více například o Synchronized Security, Sophos Central, Intercept X s EDR, XG Firewall, Managed Threat Response nebo Mobile Security.

V případě zájmu kontaktujte prosím naše obchodní partnery nebo sales@comguard.cz.