Labyrinth Deception Technology

Deceptivní technologie firmy Labyrinth vám poskytne velkou výhodu proti kybernetickým útokům. Budete zdržovat útočníka návnadou v podobě zajímavých, ale falešných dat, a útočník na sebe při práci s těmito daty okamžitě upozorní. Tato technologie je jako minové pole. Jakmile do něj útočník vstoupí, je v pasti. I když o tom ještě neví. Systém ho bude na každém kroku blokovat a mapovat jeho činnost.

Labyrinth se zabývá problematikou kybernetické bezpečnosti za použití technologie deception, která provádí detekci a blokaci útoků, a to bez falešné pozitivity. Tuto problematiku řeší díky své platformě na klam a iluze. Tato bezpečnostní platforma slouží k odhalování propracovaných útoků používáním návnady (falešná endpoint zařízení, data, linky, ssh klíče, disky, …). Díky tomu se navýší pravděpodobnost, že se útočník chytí do pasti a půjde po těchto zajímavějších datech, která slouží také k odhalení jeho nekalé činnosti. Úmyslně krmíme útočníka daty, abychom ho nalákali do pasti.

Útočníkovi budou připadat falešná data a další prvky zajímavější a dostupnější, a to díky tomu, jak reálně budou vypadat a chovat se jako skutečná. V této umělé konstrukci dochází i k napodobení celé sítě. Řešení od Labyrinthu vytvoří oslabené vstupy, které útočníka vedou k zajímavějším údajům, které budou snadným cílem.

Každá tato návnada je jedinečná a vysoce interaktivní po textové i grafické stránce. Jakmile ale některou z nich útočník použije, vyvolá se hlášení o narušení bezpečnosti, na což může následně technický tým rychle reagovat. Dále také zastaví útočníkův postup díky propojení s produkty třetích stran (např. Windows nebo Trellix).

WEB VÝROBCE:

 https://labyrinth.tech/

Novinky comguard