Výrobce: ThreatGuard

 

 

Společnost COMGUARD a.s. je IT security VAD Distributorem pro ČR, SR a střední/východní Evropu. Zabývá se IT bezpečností, zejména bezpečností síťových řešení, ochranou dat a komunikace, zabezpečením a správou mobilních zařízení, cloudovými službami, analyzováním událostí z logů, provoz Security Operation Centre, penetračním testování a dalšími služby spojenými s IT security.

Společnost COMGUARD a.s. je držitelem certifikátu managementu informační bezpečnosti ČSN ISO/IEC 27001:2006 (ISMS) a rovněž je držitelem certifikátu managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 v oboru expertní služby v oblasti informačních technologií, zejména bezpečnosti IT; nákup a prodej hardware, software a komunikační technologie.

COMGUARD nabízí širokou škálu služeb:

  • Provoz support centra (HELP DESK), školicího střediska, ale také návrhy nasazení, implementace a dohled řešení v oblasti zabezpečení perimetru, VPN a SSL terminace, prevence proti nežádoucímu vniknutí, řešení správy rizik a patch managementu.
  • Služba ThreatGuard – virtuální bezpečnostní analytik
  • Penetrační testování a management zranitelnosti, dále také analýza rizik a právní poradenství v oblasti bezpečnosti informací pro malé a střední podniky, ale i velké společnosti.
  • Aktuální obchodní a technické informace, rychlý přístup k novinkám, podporu při konzultacích a testovacím provozu, technickou a marketingovou podporu a přístup na autorizovaný servis, díky přímému napojení na jednotlivé výrobce.